Programlar

Hafta içi her gün

ANA HABER BÜLTENİ  - 19:00

Ulusal ve yerel haberler, dünya gündemini sarsan başlıklar, haber merkezimizin dinamik ve ilkeli çalışmaları sonucunda her akşam sizlerle buluşuyor.

 


 

Hafta içi her gün

EDEBALİ'NİN SEYİR DEFTERİ - 09:00

Bölgesel ve yerel gazeteler, ulusal ve yerel video haberler, Edebali'nin çarpıcı yorumları ve ilginç anekdotları ile güne yeni başlayanlar için kaçırılmayaca program.

 

 


 

Çarşamba

HUKUKSAL AÇIDAN - 10:00

Hukuki süreçte yaşadığımız çıkmazları, yeni yasaları, elde ettiğimiz hukuksal hakları ve çözüm noktasından izlemeniz gereken yolları merak ediyorsanız bu programı kaçırmayın.

 

 


 

Perşembe

MAHALLENİN SESİ - 21:00

Muhtarlarımız mahalleleri ile ilgili istek ve beklentilerini bu programda anlatıyor. Vatandaş, yaşadığı semtle ilgili sorunlarını muhtarlarımız vasıtası ile ekranlara taşıyor.

 


 

Pazartesi

BAĞLAN HAYATA - 17:30

Bağımlılık beyni esir alan bir hastalık ve süreçtir. Bu sürece hakim olmak, yeni yaklaşımlar ile güncel bilimsel verileri takip ederek çözüm yollarını sizlere aktarmak için ekranlardayız.

 


 

Cumartesi

GÖNÜLDEN DÜŞENLER - 21:00

Şiiri sözünden, sözü ustasından, ustasını ise bu programdan izleyeceksiniz. Şiirin ve müziğin dünyasından, ruh dünyanıza yolculuk yapmak için tam da aradığınız program.

 


 

Pazartesi - Salı - Çarşamba - Cuma

İLM-İ HAL SOHBETLERİ - 11:00

Dinin topluma anlatılması konusunda televizyonun rolü çok önemlidir. Bu bağlamda imani konuların ve ibadetlerin doğru anlatılması gerekir. Bu program aklınıza takılan sorulara doğru cevabı bulmanıza yardımcı olacak.

 


 

Cumartesi

SENİN KARİYERİN - 15:00

İş dünyasında kişisel ve mesleki gelişime katkı sağlayan konular hakkında bilgi veren ve yönlendiren "Senin Kariyerin"de uzmanlar, sektör temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri kendi alanlarıyla ilgili konularda bilgi veriyor.

 


 

Çarşamba

ALTI LAMBALI SOKAK - 17:30

Ülkemizin tarihi ve sosyolojik konularını günümüze de katarak ele alan program, milli tarih bilincinin yeniden şekillenmesine katkı sağlıyor.

 


 

Salı

Y KUŞAĞI - 17:30

Gençlere kariyer, gelişim ve eğitim hayatlarında vizyon katacak, başarıya giden yolda ışık tutacak, klişeleri bozacak, yenilikçi bir programla sizlerleyiz.

 


 

Salı

YAŞAMA DAİR - 14:00

Toplumsal hayatımızda yaşanan problemler ve çözüm noktaları. İş, sosyal yaşam ve aile içinde kadın olmak. Gençler, çocuklar ve yaşadıkları sorunlar. Stressiz başarıyı yakalamanın püf noktaları. 

 


 

Pazartesi

KONUŞUYORUM - 20:00

Her alandan farklı konuklar, gündem ve gündem dışı konuların ele alındığı program konululmadık söz bırakmayacak.